IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Daimon Frey

Go down 
AutorWiadomość
Daimon Frey
Abbaddon
avatar

Male
Liczba postów : 18
Data dołączenia : 07/12/2013

PisanieTemat: Daimon Frey   Sob 07 Gru 2013, 17:21

S K R Z Y D L A C I


Todd „Dammit” Kerns


Daimon Frey
"Tańczący na Zgliszczach”,
„Burzyciel Światów”,
„Żywy Trup”
I zapewne parę innych by się znalazło.  DANE OSOBOWE

  Wiek: Parę stuleci. W końcu został stworzony z Miecza Gniewu Pana i jemu służył, dopóki Pan nie obudził w nim mocy Burzyciela Światów i Tańczecego na Zgliszczach. Z wyglądu jeśli na niego spojrzeć można oszacować, że ma około trzydziestu do góra czterdziestu lat.

  Ranga: Abbaddon


  Zamieszkuje: Szóste Niebo, dzielnica Hajot Hakados, obecnie jednak ukrywa się przebywając na Ziemi

  Moce:
  - Moc Burzenia Światów – budzi się w nim tylko na wezwanie Pana.
  Wytrzymałością, zwinnością i siłą przewyższa zwykłych Aniołów.

  Umiejętności:
  - Świetnie włada bronią białą,
  - Bardzo dobrze jeździ konni i wyśmienicie walczy z grzbietu konia,
  - Potrafi dłużej niż zwykły skrzydlaty wytrzymać w pobliżu mrocznej energii zła,
  - Jest dość dobrym strategiem i taktykiem,
  - Ma dużo większą wytrzymałość na ból niż inni Skrzydlaci,
  - Potrafi uderzać z zaskoczenia,
  - Może bardzo długo przebywać w siodle bez większych przystanków,
  - Ma wrodzone zdolności przywódcze i potrafi zarazić swoimi ideałami innych,
  - Jednym ciosem może zabić zwykłego skrzydlatego,
  - Posiada zdolność do wyczuwania magicznych pułapek zagrażających jego życiu.


  CHARAKTERYSTYKA

  Wewnętrzna:
  Cytat :
  Aniele Miecza, stworzony z gniewu, przynależny chaosowi – bezczelny, dumny, lecz przyznaję odważny.(…)
  Daimon jest zuchwały, odważny i przebiegły. Dowodzi temu fakt, że gdy jego przyjaciele ginęli w boju Frey nie wahał się położyć swoją rękę na jeden ze świętych przedmiotów, które dotykał do tej pory tylko Pan. W kontaktach z innymi ludźmi bywa cyniczny i wredny gdy tylko nie chce z kimś rozmawiać. Czasem kiedy chce pokazać, że rozmówca bardzo mu nie pasuje na jego twarzy wykwita kpiący uśmieszek, którym to Daimon potrafi zdeprymować drugą osobę, a czasem nawet doprowadzić do tego, że osoba, z którą rozmawia zapomina języka w gębie. Do zwierząt jednak podchodzi inaczej. Jest wtedy spokojny i cierpliwy. Nigdy nie zignorował żadnego zwierzęcia. Jeśli tylko mógł starał się im pomagać. Przykładem tego może być sposób w jaki Daimon traktował kota Hiji. W otoczeniu przyrody uspokaja się i odpoczywa. To go odpręża i zawsze ucieka na łono natury gdy jest wściekły lub gdy nie może sobie poradzić z jakimś problemem, choć trzeba przyznać, że wielu ich nie ma.
  Cytat :
  Daimon czekał. Z trudem powstrzymywał się, żeby nie krążyć nerwowo po korytarzu.
  (…) Daimon starał się nie patrzeć wyczekująco na drzwi. Czubkiem miecza grzebał w szczelinie między marmurowymi płytkami.
  (…) Daimon poczuł, jak ogarnia go fala ślepej wściekłości. Powoli zaczynał rozumieć, że ten szalony despota zlekceważy niebezpieczeństwo tylko dlatego by go upokorzyć. Mimowolnie zacisnął pięści.
  Jest również nadpobudliwy i porywczy co prowadzi do wielu bójek z jego udziałem i z każdej jak na razie wychodzi zwycięsko. Czasem bywa brutalny i niesubordynowany. Jednym słowem nie lubi jak mu się rozkazuje. Jednak nie jest zwykłym zbirem. Potrafi być też czuły, honorowy i szlachetny w swoich czynach. Potrafi zachować swoją godność i specyficzne jak dla innych uczucie prawości. Można nawet powiedzieć, że Frey jest bardziej oddany swoim ideałom i Królestwu niż samemu sobie. Gdyby nie wspomniany wcześniej cynizm można byłoby rzec, że Frey jest bezkreśnie oddany temu w co wierzy, oraz można by uznać, że jest bezinteresowny. Jednak jak jest naprawdę nikt się nie dowie. Niektórzy uważają Anioła Zagłady za egoistę, który działa tylko wtedy, kiedy widzi w tym korzyść dla siebie. Jednak nie można powiedzieć, że takie stwierdzenie jest do końca prawdą. Daimon jest wiernym przyjacielem ale może również być zażartym wrogiem. Poważa tylko tych, którzy pokazują, że się go nie boją. Dla przyjaźni i miłości jest w stanie skoczyć w ogień. Ma swój własny kodeks moralny,  który wydaje się dziwny nawet wśród jego pobratymców. Najbardziej ceni sobie honor za co jest podziwiany lecz jego porywczość niweluje pozytywy w jego charakterze. Podsumowując jest mieszanką wybuchową. Jeśli go poznać sami się przekonajcie.

  Zewnętrzna:
  Cytat :
  (…)I twarz. Szczupła o ostrym profilu, zaciśniętych ustach i oczach jak bezdenne studnie, z cieniutką, zieloną otoczką wokół źrenic. Nie mogła zapomnieć wykonanego prostymi kreskami rysunku salamandry na lewym policzku, czarnych, gęstych włosów, odrzuconych niedbale na plecy, smukłej sylwetki, dłoni z misternymi tatuażami na grzbietach i blizną kształcie półksiężyca przecinającą wnętrze prawej. Abbaddon, Tańczący na Zgliszczach.

  Tak Anioła Zagłady opisała poetka Zoe, która mieszkała w pałacu Pistis Sophii.

  Cytat :
  Wysoki i szczupły niemal dorównywał Jaldabaotowi wzrostem. (…)Włosy związał luźno na karku, pozostawiwszy wolno dwa pasma, opadające aż na pierś.
  Daimon w rzeczywistości ma długie czarne włosy zwykle związane lekko na karku oraz puszczone wolno dwa pasma opadające aż na pierś. Ma prosty nos i bezdenne źrenice okolone zieloną, jak u kota tęczówką, które w gniewie lub w furii potrafią się zwęzić do małych szparek. Wzrok ma bystry i zawsze patrzy na swojego rozmówcę przez co wydaje się drugiej osobie, że jej uważnie słucha. Ma twarz o ostrym profilu i na policzku wyrysowany prostymi liniami rysunek salamandry. Ma silne ramiona i smukłe, szczupłe nadgarstki.
  Cytat :
  Daimon ubrał się starannie, lecz bez śladu zbytku – tak jak lubili się nosić Aniołowie Miecza. Miał na sobie białą koszulę z cienkiego, delikatnego materiału, ukrytą pod krótkim, sięgającym talii kaftanem z czarnej skóry, wąskie spodnie i długie buty, zapinane na niezliczone klamerki. U boku nosił miecz i sztylet. (…) Na palcu prawej ręki nosił jedyną ozdobę, pierścień z czarnego kamienia z wyrytą pieczęcią, symbolem władzy, pozycji i pochodzenia.
  Nosi się bez śladu zbytku a więc zakłada białą koszulę i długie, czarne spodnie ze skóry. Na to zakłada czarną, krótką kurtkę skórzaną a na nogach nosi czarne buty, wiązane do połowy łydki i zapinane na niezliczoną ilość klamer. Na palcu nosi pierścień z czarnego kamienia jako symbol jego pozycji i pochodzenia. Do pasa ma przypięte pochwy z mieczem, jego ukochaną Gwiazdą Zagłady, oraz krótkim sztyletem. Na zewnętrznej powierzchni dłoni ma wytatuowane zawiłe wzory pozwalające mu trzymać miecz należny Abbaddonowi. Jako jedyny Anioł ma czarne skrzydła zakończone hakami jak u głębian. Porusza się bardzo zwinnie. W walce wygląda jakby był zlany z mieczem w jedno. Można wtedy powiedzieć, że tańczy. Chód ma szybki i można od razu zobaczyć jego żołnierskie przeznaczenie. Jednak najbardziej przerażające nie są oczy a głos Abbaddona. Można powiedzieć, że jego tembr dla niektórych może się wydawać bardzo silny i wydobywający się z głębi trzewi z pominięciem krtani. Mówi bardzo wolno i z naciskiem. Jeśli podnosi swój głos wdaje się weń lekka chrypa, która jest najbardziej przerażająca.

  DODATKOWE

  Broń: Gwiazda Zagłady – miecz przynależy Aniołowi Zagłady, krótki sztylet. Nie używa broni palnej. Zdecydowanie woli broń białą.

  Orientacja: Heteroseksualny

  Krótka biografia: Daimon został stworzony u zarania dziejów, kiedy jeszcze nie było ziemi a ptactwa niebieskie i siły ciemności toczyły ze sobą zażarte boje. Pan uczynił z niego jednego z Aniołów miecza i posłał do boju na czele „Szarańczy”, oddziału składającego się z dwunastu tysięcy aniołów zniszczenia. Po długich i zaciętych bojach zepchnęli oni armię ciemności poza granice nowego świata, który Pan miał zamiar stworzyć. Gdy po zaciętych bojach inni aniołowie patrzyli na Aniołów miecza ze strachem jeden z ówczesnych Dostojników Niebiańskich wysłał ich do nadzorowania robót, trwających na ziemi. Nadzorowali oni prace nad wypiętrzaniem gór, kopaniem koryt rzek i inne tego typu zajęcia. Taka monotonia trwała cztery lata. Po tym czasie jednak znów pojawiło się nowe zagrożenie. Daimon wraz ze swoim przyjacielem Kamaelem znów musieli stanąć do walki. Jednak, gdy Anioł miecza przekazał informacje o czyhającym zagrożeniu Archontowi imieniem Jaldabaot, późniejszym Mastemą, on zignorował i nie posłał posiłków do pomocy walczącym. Daimon wpadł we wściekłość i gdy przyszło mu walczyć stanął dumny i gotowy jak zawsze. Walka trwała długo i po pewnym czasie siły ciemności zaczęły zwyciężać. Okrwawiony i słabnący Daimon wpadł jednak na szaleńczy pomysł. Kopnął w boki swego oddanego przyjaciela jakim był jego koń Piołun i skierował się do siódmego nieba by dostać się do pałacu cudownych przedmiotów. Tam pozyskał złoty Klucz do Czeluści. Poważnie ranny i bardzo słaby wrócił na pola bitwy. Pędził i krzyczał by wszyscy walczący się cofnęli. W końcu gdy widział, że przed nim rozciąga się morze żołnierzy cienia ściągnął klucz z szyi i otworzył nim bramy czeluści. Armia ciemności zapadała się do utworzonego leja a Piołun przeskakiwał czuwając by jego Pan nie spadł tam wraz z nią. Po jakimś czasie Daimon zamknął czeluść i zwalił się z konia. Wtedy to został aresztowany i skazany przez Sąd niebiański na karę śmierci za świętokradztwo. Jednak Pan miał inny zamiar co do Anioła. Gdy anielski Egzekutor wykonał wyrok, Pan wskrzesił Daimona czyniąc go Abbaddonem i Aniołem z Kluczem do Czeluści, ponieważ sam omielił się po niego sięgnąć. Po sławnej wojnie z Siewcą, którą zresztą przeżył przyjaciele uważali go za szalonego ponieważ jak to ujął Daimon dostał rozkaz od Pana by zniszczyć ziemię.

  Mocne strony:
  Na pewno mocną stroną Freya jest walka. Został stworzony jako Anioł Miecza. Dlatego walka i wojna są poniekąd wpisane w jego życie. Ponadto można tu zaliczyć tu również posługiwanie się magią. Jednak nie opanował jej w takim stopniu jak Książę Tajemnic Razjel. Na pewno mocną stroną Abbaddona jest władanie bronią biała oraz jazda konna i walka z grzbietu swojego ukochanego wierzchowca Piołuna. Do tej kategorii można również zaliczyć to, że jest honorowy i oddany zarówno Królestwu jak i swoim ideałom.

  Słabości:
  Jak sam Frey sądzi jego nadpobudliwość, porywczość, głupia odwaga i czasem po prostu czysta głupota to jedne z jego najbardziej znaczących słabych stron. Zbyt łatwo daje się wyprowadzić z równowagi i zdecydowanie za często chwyta za miecz niż spróbować porozmawiać. Ponadto do jego słabych stron można zaliczyć to, że nie używa broni palnej. Nie lubi jej i jak dla niego jest zbyt hałaśliwa. Czasem nie potrafi utrzymać w ryzach swojego języka. Szybciej mówi jak i robi niż myśli. Do słabości Daimona można zaliczyć również to, że miewa okresy załamania. Kiedyś nawet chciał zrezygnować ze swojej pozycji i oddać swoje moce zwykłemu Śmiertelnikowi.

  Ciekawostki:
  - posiada konia imieniem Piołun. Należy on do Boskich Bestii. Daimon prowadzi z nim czasem długie rozmowy, gdy przebywa długo poza granicami Królestwa na różnych patrolach. Teraz na ziemi bardzo brakuje mu jego wierzchowca,
  - jego jedyną miłością, za którą Daimon byłby gotów poświęcić życie jest nie kto inny jak Hija. Ta anielica bardzo głęboko zapadła w serce Burzyciela Światów,
  - przyjaźni się z archaniołami, a najbardziej rozumie się z Razjelem,
  - posiada Klucz do Czeluści,
  - jest jednym z najlepszych wojowników w Królestwie,
  - obecnie ukrywa się na Ziemi,
  - jest najlepszym szermierzem Królestwa.
Powrót do góry Go down
Zhora
Damnatus Legio
avatar

Male
Liczba postów : 51
Data dołączenia : 13/11/2013
Skąd : ~

PisanieTemat: Re: Daimon Frey   Sob 07 Gru 2013, 21:50

Po namyśle oficjalnie akceptuję i życzę miłej gry ^u^ Przypominam, że jesteś na celowniku, z powodu posiadania postaci kanonicznej, ale nie stresuj się. My nie gryziemy, co najwyżej połykamy w całości.
Powrót do góry Go down
http://shadowsofheaven.forumpolish.com
 
Daimon Frey
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadows of Heaven :: Postacie :: Karty Postaci-
Skocz do:  
Partnerstwo
CzarnyDelfinYaoiGakuenWithoutTimeShihaiRPGMementeYaoiBlackButlerEmptinessShiNoKyoNohaneDirtyPawsSpectrofobiaVampireKnightAxisMundiFamiliaHogwartDreamWildHundeStFrancesaVirus2HetaliaUnderlandMagicLullabyMavericKikuNoHanaSoulAsylumDragonlandTraineeWildLandSupernaturalGleepbfDarwinTheMagicalWorldMysticTownSpectofobia