IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Rasy

Go down 
AutorWiadomość
Zhora
Damnatus Legio
avatar

Male
Liczba postów : 51
Data dołączenia : 13/11/2013
Skąd : ~

PisanieTemat: Rasy   Nie 23 Lut 2014, 22:56

SKRZYDLACI:
Żeby ujrzeć Anioła nie trzeba trafić do nieba...


Na próżno szukać tu możecie rozkosznym bobasków z obrazków, czy też przesiąkniętych czystością i dobrocią nieskończenie pięknych bytów. Bowiem teraz "...Aniołowie paktują z diabłami. Grzeszą pychą. Piją, bywają w burdelach i kasynach. Knują, zabijają, umierają. Z niebiańskiej doskonałości pozostał im tylko doskonały wygląd. Stworzeni na obraz i podobieństwo człowieka, mają nasze słabości. Jak anioł ćpun uzależniony od trawki z Fatimy, anioł stróż czujący niechęć do człowieka, którym przyszło mu się opiekować czy anioł zagłady, który nieszczególnie lubi niszczyć...".

Dodatkowo;
* Skrzydła mogą mieć różne barwy oraz odcienie.
* Każdy Anioł ma swój własny charakter. Można znaleźć tutaj zarówno służbistów, jak i chciwych, próbujących przejąć władzę Archaniołów.
* Skrzydlaci mają bardziej wyczulone zmysły niż ludzie. Są również silniejszy, szybsi i bardziej odporni fizycznie (np. na trucizny).
* W momencie pobytu na Ziemi Skrzydlaci mogą ukryć swoje skrzydła (więcej tutaj).


GŁĘBIANIE:
Anioł, człowiek, demon... A każdy taki sam skurwysyn.

„Nie inaczej z mieszkańcami piekieł. I oni są do bólu... ludzcy. Nic dziwnego, skoro wyszliśmy spod ręki tego samego Boga.” Tak, mieszkańcy Głębi również mogą być porażająco piękni, wręcz doskonali... albo i nie. Ich skrzydła budową i wyglądem przypominają skrzydła nietoperzy.
Większość Głębian cechuje  chęć czynienia zła. Bardzo często najeżdżają posiadłości swoich wrogów jak również braci. Są bardzo bitni i butni. Poza tym często robią jakieś psikusy rasie Ludzi i starają się sprowadzić ich na złą drogę. Nie za bardzo lubią się ze Skrzydlatymi, natomiast Upadłych traktują często jak zło konieczne.

Dodatkowo;
* Mają bardziej wyczulone zmysły niż ludzie. Są również silniejszy, szybsi i bardziej odporni fizycznie (np. na trucizny).
* Tak, Głębianie to również Upadli, jednak nie zostali wygnani z Piekła
* Również mogą ukrywać swoje skrzydła (więcej tutaj)


UPADLI:
Przerażający jest mrok upadłych aniołów.

To najgorsze szumowiny, jakie tak naprawdę można spotkać. Za swoje czyny zostali wygnani z Piekła, z dożywotnim zakazem wstępu (ale jak dobrze wiemy, zasady są po to, aby je łamać...) do Głębi oraz rzecz jasna Nieba. Ich charakterystyczną cechą jest blizna w kształcie litery V na plecach, świadcząca o tym, że za swoje grzechy zostali pozbawieni skrzydeł.
Mogą być to również anioły wygnane z nieba za swoje przewinienia, które po prostu odmówiły przynależenia do Lucyfera. W takim wypadku również odrąbuje im się skrzydła.
Dodatkowo;
* Upadli w dalszym ciągu są silniejsi, sprawniejsi, szybsi i ogólnie bardziej wytrzymali fizycznie od ludzi.
* Większość Upadłych przebywa w Limbo, ewentualnie na Ziemi


HYBRYDY:
Cza­sami ska­za ob­niża wartość,
cza­sem ska­zuje na odrzucenie. 

Hybrydy są to wszelkiego rodzaju mieszanki. Ludźmi z Aniołami. Demonów z Ludźmi. Aniołów z Demonami. Dozwolony jest nawet dżin czy też ifryt półkrwi. Mają kategoryczny zakaz wstępu do Niebios (ale jak już wiemy, zasady są po to, aby je łamać), są niemile widziani w Głębi, więc z reguły zamieszkują Limbo bądź Ziemię. Najczęściej mają ciężki start w życiu i długo muszą udowadniać swoją wartość w różnego rodzaju hierarchiach.

Dodatkowo;
* Owszem, mają bardziej wyczulone zmysły, a także są sprawniejsi od zwykłych ludzi, jednak i tak są znacznie słabsi od Głębian, Skrzydlatych, czy też Upadłych.
* Hybrydy Aniołów z Demonami, ludźmi z Aniołami oraz Demonów z ludźmi mogą posiadać skrzydła


Ludzie:
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Człowiek posiada własną wolną wolę. Może decydować o swoim losie, wybrać dobro albo zło. Jest najsłabszy, a jednocześnie najsilniejszy ze wszystkich ras. Czasem nieświadomość jest błogosławieństwem, jednak niektórzy ludzie są wtajemniczeni w świat Skrzydlatych i Głębian.
Powrót do góry Go down
http://shadowsofheaven.forumpolish.com
 
Rasy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadows of Heaven :: Początki początków :: Opis gry :: Informacje obowiązkowe-
Skocz do:  
Partnerstwo
CzarnyDelfinYaoiGakuenWithoutTimeShihaiRPGMementeYaoiBlackButlerEmptinessShiNoKyoNohaneDirtyPawsSpectrofobiaVampireKnightAxisMundiFamiliaHogwartDreamWildHundeStFrancesaVirus2HetaliaUnderlandMagicLullabyMavericKikuNoHanaSoulAsylumDragonlandTraineeWildLandSupernaturalGleepbfDarwinTheMagicalWorldMysticTownSpectofobia