Shadows of Heaven
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Asmodeusz

Go down 
AutorWiadomość
Asmodeusz
Arcydemon
Asmodeusz


Male
Liczba postów : 57
Data dołączenia : 16/11/2013

Asmodeusz Empty
PisanieTemat: Asmodeusz   Asmodeusz Icon_minitimePią 24 Sty 2014, 20:47

Zdecydowałem się oddać Asmodeusza, bo uznałem, że wypaliłem się już na dobre, nie mam czasu na udzielanie się na forum.
Jednakże, robię to z ciężkim sercem i uprzedzam, że nie oddam go w byle jakie ręce i będę miał wysokie wymagania. Także wszelkie zmiany co do tej postaci najpierw trzeba uzgodnić ze mną.

Nie napiszę tu żadnych informacji na temat postaci, KP jest tutaj: klik
Potencjalny przyszły właściciel nie ma żadnego prawa wykorzystać czegokolwiek, co zostało napisane w Karcie Postaci przeze mnie, ale cytaty z książki możecie sobie brać.


Zasady co do adopcji są takie same, jak w przypadku kanonów - oczekuję PW z postem pisanym z perspektywy Asmodeusza.
Zainteresowanych proszę o kontakt przez gg, w innym przypadku zerknięcie na tego priva może się znacznie przedłużyć.
Powrót do góry Go down
 
Asmodeusz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Asmodeusz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadows of Heaven :: Postacie :: Karty Postaci :: Postacie Kanoniczne-
Skocz do:  
Partnerstwo
CzarnyDelfinYaoiGakuenWithoutTimeShihaiRPGMementeYaoiBlackButlerEmptinessShiNoKyoNohaneDirtyPawsSpectrofobiaVampireKnightAxisMundiFamiliaHogwartDreamWildHundeStFrancesaVirus2HetaliaUnderlandMagicLullabyMavericKikuNoHanaSoulAsylumDragonlandTraineeWildLandSupernaturalGleepbfDarwinTheMagicalWorldMysticTownSpectofobia